Primus Vittoria

Hier vindt u een overzicht met alle producten van het merk Primus Vittoria.

U kunt de selectie van de getoonde producten verfijnen middels de filters, zoals productsoort, stijl, serie, formaat , en kleur. Ook kunt u filteren op magazijn, om alleen producten uit een bepaald magazijn te zien.

Komt u er niet uit, of heeft u behoefte aan meer advies? Neem dan gerust contact met ons op of vraag hier direct vrijblijvend een offerte aan!
Foto-tabel
sort-descending
Primus Canto Curvo Convexo 212.0 Preto 3X20 5,5mm
Kenmerk: P129197
Magazijn: Alleen online
5, 44 per stuks
Primus Biselado Wit Mat 004,1 7,5X15 6,8mm
Kenmerk: P129196
Magazijn: Alleen online
Adviesprijs 63.71 57, 89 per m2
Primus Biselado Wit Mat 004,1 10X20 6,8mm
Kenmerk: P129195
Magazijn: Alleen online
45, 25 per m2
Primus Biselado Wit Blinkend 004,0 7,5X15 6,8mm
Kenmerk: P129194
Magazijn: Alleen online
Adviesprijs 61.11 55, 35 per m2
Primus Biselado Wit Blinkend 004,0 10X20 6,8mm
Kenmerk: P129193
Magazijn: Alleen online
41, 70 per m2
Primus Biselado Verde Wagon Br 620,0 7,5X15 6,8mm
Kenmerk: P129192
Magazijn: Alleen online
Adviesprijs 112.95 105, 93 per m2
Primus Biselado 670,0 Vermelho 7,5X15 6,8mm
Kenmerk: P129191
Magazijn: Alleen online
Adviesprijs 141.33 133, 70 per m2
Primus Biselado 660,0 Bordeaux B 10X20 6,8mm
Kenmerk: P129190
Magazijn: Alleen online
Adviesprijs 118.16 72, 50 per m2
Primus Biselado 660,0 Bordeaux 7,5X15 6,8mm
Kenmerk: P129189
Magazijn: Alleen online
Adviesprijs 141.33 133, 70 per m2
Primus Biselado 640,0 Cinza Es 10X20 6,8mm
Kenmerk: P129188
Magazijn: Alleen online
56, 87 per m2
Primus Biselado 630,0 Azul Cob 7,5X15 6,8mm
Kenmerk: P129187
Magazijn: Alleen online
Adviesprijs 112.95 105, 93 per m2
Primus Biselado 630,0 Azul Cob 10X20 6,8mm
Kenmerk: P129186
Magazijn: Alleen online
56, 87 per m2
Primus Biselado 620,0 Verde Wa 10X20 6,8mm
Kenmerk: P129185
Magazijn: Alleen online
Adviesprijs 89.18 56, 87 per m2
Primus Biselado 615.0 Verde Escuro 10x20 6,8mm
Kenmerk: P129184
Magazijn: Alleen online
55, 90 per m2
Primus Biselado 615,0 Verde Es 7,5X15 6,8mm
Kenmerk: P129183
Magazijn: Alleen online
Adviesprijs 112.95 105, 93 per m2
Primus Biselado 212.1 Preto Mate 7,5x15 6,8mm
Kenmerk: P129182
Magazijn: Alleen online
103, 87 per m2
Primus Biselado 212,1 Preto Mate 10X20 6,8mm
Kenmerk: P129181
Magazijn: Alleen online
57, 29 per m2
Primus Biselado 212,0 Preto Br 10X20 6,8mm
Kenmerk: P129180
Magazijn: Alleen online
56, 87 per m2
Primus Biselado 212,0 Preto 7,5X15 6,8mm
Kenmerk: P129179
Magazijn: Alleen online
Adviesprijs 112.95 105, 93 per m2
Primus Biselado 196,0 Cinza 10X20 6,8mm
Kenmerk: P129178
Magazijn: Alleen online
Adviesprijs 69.88 46, 64 per m2
Primus Biselado 083,0 Azul Claro 10X20 6,8mm
Kenmerk: P129177
Magazijn: Alleen online
Adviesprijs 69.39 46, 64 per m2
Primus Biselado 002,0 Marfim 7,5X15 6,8mm
Kenmerk: P129176
Magazijn: Alleen online
Adviesprijs 89.72 83, 24 per m2
Primus Biselado 002,0 Marfim 10X20 6,8mm
Kenmerk: P129175
Magazijn: Alleen online
Adviesprijs 69.09 46, 64 per m2
Primus Bieslado Ltd 590,0 Verm 10X20 6,8mm
Kenmerk: P129174
Magazijn: Alleen online
Adviesprijs 166.56 100, 43 per m2

Primus Vittoria tegels bij Tegeloverzicht

Primus Vittoria is een tegelserie met meerdere collecties in ons assortiment. Het Tegeloverzicht-assortiment omvat meer dan 250 Primus Vittoria tegels. De startprijs is €2,60 per m².

Het kleurenpalet omvat 12 kleurfamilies, van Andere tot Zwart.

Beschikbare formaten en stijlen

Primus Vittoria tegels zijn beschikbaar in 8 formaten, van 10x10 tot 20x40 cm. De meest voorkomende kleuren zijn Andere, Blauw, Groen, Beige.

Veelgestelde vragen over Primus Vittoria tegels

Wat kosten Primus Vittoria tegels?

Primus Vittoria tegels zijn beschikbaar vanaf €2,60 per m² tot €133,71 per m², afhankelijk van collectie, formaat en afwerking. Instap-tegels van Primus Vittoria beginnen bij €2,60; premium-producten lopen op tot hogere niveaus binnen dezelfde serie. Een Primus Vittoria-tegel in standaardformaat 60x60 cm zit doorgaans in het middensegment van deze range. De m²-prijs die u per Primus Vittoria-tegel bij Tegeloverzicht ziet is de eenheidsprijs; voor de totale projectprijs vermenigvuldigt u met de oppervlakte plus 5-10% voor snijverlies en breuk-reserve. Alle Primus Vittoria-prijzen zijn inclusief BTW. Voor grote projecten of aannemersbestellingen kunnen er project-voordelen beschikbaar zijn; neem contact op met een Tegeloverzicht-specialist voor een offerte op maat. De prijs-kwaliteit-verhouding van Primus Vittoria-tegels is concurrerend binnen het Europese tegel-segment, dankzij industriële productie in combinatie met moderne design-standaarden.

Welk kleurpalet heeft Primus Vittoria?

Het Primus Vittoria-kleurenpalet omvat 12 kleurfamilies, waaronder Andere, Blauw, Groen, Beige, Wit, Geel, Roze, Rood. Primus Vittoria kiest kleuren die stabiel zijn bij wisselend licht en goed combineren met andere interieur-elementen. De meest populaire Primus Vittoria-kleuren zijn Andere, Blauw, Groen, Beige, Wit. Voor klassieke interieurs zijn de warmere tinten in het Primus Vittoria-assortiment geschikt; voor modern-minimalistische ruimtes passen de koelere grijstinten. De Tegeloverzicht productpagina's tonen per Primus Vittoria-tegel staalfoto's om u te helpen kiezen, en vermelden per collectie welke kleuren beschikbaar zijn in welke formaten.

Welke maten tegels heeft Primus Vittoria?

Primus Vittoria tegels zijn beschikbaar in 8 formaten, van 10x10 cm tot 20x40 cm. Primus Vittoria produceert in verschillende formaat-standaarden die aansluiten bij internationale tegel-maten. Kleine formaten (10x10, 15x15 cm) zijn vaak bedoeld als decoratief accent of border. Bij aankoop van Primus Vittoria-tegels is het aan te raden om 5-10% extra m² te berekenen voor snijverlies. De Tegeloverzicht productpagina's tonen per formaat de beschikbaarheid en eventuele speciale prijzen.

Bekijk het volledige assortiment Primus Vittoria tegels bij Tegeloverzicht.

Wanneer u een tegel niet kunt vinden, vraag dan hier een offerte aan!